Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWspółpraca WPHI z firmą Wood- Mizer

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-02-12 14:45:31
rpa, koło, wood-mizer, obróbka drewna, maszyny,

Współpraca WPHI z firmą Wood- Mizer

Dnia 28 stycznia 2016r. w siedzibie firmy Wood-Mizer w Johannesburgu odbyło się spotkanie z przedstawicielami zarządu firmy z Polski oraz zarządu spółki w Johannesburgu.
W spotkaniu uczestniczyli m.in.: pp. Krzysztof Kropidłowski - dyrektor handlowy, Marcin Lewandowski - dyrektor finansowy, JJ Oelofse - COO, Gavin Prowse- dyrektor regionalny, Etienne Nagel- specjalista od marketingu, a ze strony WPHI: Kierownik WPHI Andrzej Krężel i I Sekretarz WPHI Marlena Wysocka.

Podczas wizyty przedstawiciele WPHI mieli okazję zapoznać się z maszynami
i urządzeniami do obróbki drewna oraz z możliwościami, dostosowanymi zarówno dla potrzeb małych i średnich firm, jak i indywidualnych odbiorców. Maszyny, które były przygotowywane do dalszej dostawy do afrykańskich odbiorców były dostarczone w przeważającej większości z polskiej fabryki firmy w Kole.

Wood- Mizer jest liderem na rynku przewoźnych i stacjonarnych tartaków taśmowych oraz brzeszczotów. Maszyny do obróbki drewna produkowane w Polsce od 1990 roku, stanowią ok. 80% dostaw. Działając od ponad 25 lat Wood-Mizer jest obecny na rynkach europejskich, ale także w większości krajów Afryki, mając firmę córkę w Johannesburgu. Ponad 30% obrotów firmy Wood-Mizer przypada na Afrykę.

Współpraca WPHI z firmą Wood-Mizer polega na wsparciu udzielonym przez Wydział w zorganizowaniu stoiska na największych targach sektora rolniczego w RPA, tj. Grain SA's NAMPO Harvest Day http://www.grainsa.co.za/pages/nampo/nampo-home, które odbędą się w dniach 17-20 maja 2016 r. WPHI wraz z firmą Wood-Mizer proponują polskim firmom bliższe zapoznanie się z warunkami rozwoju współpracy z firmami południowoafrykańskimi.

Podczas spotkania omówiono sprawy związane z udziałem w targach Nampo. Ustalono kierunek współpracy na przyszłość oraz formy wsparcia ze strony WPHI.

 

wood mizer
Krzysztof Kropidłowski dyrektor handlowy,Marcin Lewandowski - dyrektor finansowy, JJ Oelofse - COO, Gavin Prowse- dyrektor regionalny, Etienne Nagel- specjalista od marketingu, Kierownik WPHI Andrzej Krężel i I Sekretarz  Marlena Wysocka.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę
</h3><p>👷 Geodeta Wrocław - Geodezja Wojciech Małek<br /><a href =https://geodetamalek.pl/
Podwale 75, 50-449 Wrocław
730 444 100

">

👷 Geodeta Wrocław - Geodezja Wojciech Małek
https...

👷 Geodeta Wrocław - Geodezja Wojciech Małekhttps://geodetamalek.pl/Podwale 75, 50-449 Wrocław730 ...
Polska - Wrocław 2021-04-24 Dodał: Wojciech Małek Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert