Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFirma STEGU/ URZĘDOWSKI w RPA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-08-24 15:59:27
stegu, urzędowski, rpa, okna drewniane, drzwi, płytki ozdobne, klamki, wykończenie wnętrz,

Firma STEGU/ URZĘDOWSKI w RPA

Notatka firmy Stegu Africa/ Urzędowski nt działalnosci w RPA oraz udziału w targach DECOREX 2016:

"Firma STEGU AFRICA (steguafrica.com) rozpoczęła swoją dzialalność w RPA na poczatku 2016 roku i reprezentuje na rynku południowoafrykańskim dwie linie biznesowe: Urzędowski- producenta najwyższej jakości okien i drzwi drewnianych oraz Stegu- producenta płytek dekoracyjnych, elewacyjnych i okładzin ściennych włączając w to panele drewniane oraz eksluzywną linię produktów o nazwie „Charakter”.

Wiedza, umiejętności i, zdobywane przez ponad 20 lat, doświadczenie w Polsce i Europie, a także zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktow i usług.

Działamy na terenie całego kraju (RPA) jak rownież dostarczamy nasze produkty i świadczymy usługi w krajach ościennych jak Botswana czy Namibia.

Nasz salon wystawienniczy znajduje się w Northlands Deco Park (Unit 8), Cnr Witkoppen and New Market Road, Northriding, Johannesburg i otwarty jest 7 dni w tygodniu (pn-pt 9.00-17.00 ; sob-ndz 10.00-13.00).

Na poczatku sierpnia 2016 wzieliśmy udział w targach Decorex w Johannesburgu (www.thebereed.co.za/decorex/shows/decorex-joburg). Nasze produkty cieszły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klienta indywidulanego jak i firm. Minęło niewiele czasu od zakończenia targów, a już widzimy pozytywne efekty kontaktów nawiązanych podczas tych kilku dni spędzonych na targach."

Anna Snyman

Stegu Africa

Unit 8, Avant-Garde Avenue

Northlands Deco Park

Cnr Witkoppen and New Market Road

Northriding

Tel: +27 10 590 3102

Cel: +27 82 604 6353

anna@steguafrica.co.za

www.steguafrica.co.za