Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Electra Mining 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-09-23 15:11:24
rpa, wydobycie, maszyny i urządzenia górnicze, budowlane, rozwiązania energetyczne, targi,

Targi Electra Mining 2016

W dniach 12-16 września 2016 r. odbyły się w Expo Center Nasrec w Johannesburgu targi sektora maszyn i urządzeń górniczych, budowlanych oraz rozwiązań energetycznych Electra Mining Africa 2016. W Targach wzięło udział ponad 800 międzynarodowych wystawców, prezentujących najnowsze rozwiązania w sektorze górniczym, przemysłowym, elektrycznym, transportu i branż pokrewnych. Zarejestrowano ok. 39000 odwiedzających. Na stoisku WPHI promowane były następujące polskie firmy: Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom SA; Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej PEG SA; Rafako SA; Geofizyka Kraków SA; Instytut Metali Nieżelaznych Gliwice; Glinik; Fasing SA; Conbelts Bytom SA; Eurotech Group; PONAR; FAMAGO; Energoprojekt Katowice; MWM Elektro Spółka; ELMA Energia; ZETKAMA; Canton Motor; Safecon Belts; Mine Master, ŁZG Łęczyca; Sygnały. Firmy przekazały do Wydziału materiały informacyjno-promocyjne w odpowiedzi na zaproszemnie WPHI do udziału w targach.

Ze stoiska WPHI skorzystała firma LUG Light Factory Sp.z o.o. z Zieloniej Góry (www.lug.com.pl), prezentując produkty firmy, m.in. lampy ledowe, stosowane do oświetlenia ulic, placów itp.Firmę reprezentował Zastępca Dyrektora ds. Marketingu, p. Michał Łupkowski. LUG to czołowy producent profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie. LUG posiada 27-letnie doświadczenia na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. LUG to globalna marka. Rozwiązania LUG oświetlają wnętrza obiektów i tworzą iluminacje świetlne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Na stoisku WPHI promował się również Holding KOPEX S.A. działający na rynku południowoafrykańskim. Obecny był przedstawiciel firmy i jednocześnie Szef Rady Dyrektorów południowoafrykańskiej spółki podległej Hansen & Genwest, p. Witold Winiarski. Władzom Grupy Kopex zależy na wzmocnieniu pozycji na rynku południowoafrykańskim. Transformatory i inne urządzenia elektryczne prezentowane przez Kopex na Targach pochodzą z zakładów Hansen & Genwest w Benoni, 30 km na wschód od Johannesburga. Zatrudniająca 50 osób spółka prowadzi produkcję, przeróbki oraz serwis urządzeń elektrycznych dla przemysłu górniczego. W jej asortymencie są m.in. stacje rozdziału mocy, rozruszniki silników elektrycznych, stacje robocze i sterownicze oraz specjalistyczne urządzenia dostosowane do potrzeb klienta.

Odbywające sie co dwa lata targi Electra Mining to jedno z ważniejszych wydarzeń sektora maszyn i urządzeń górniczych, budowlanych oraz rozwiązań energetycznych Afryki Subsaharyjskiej. WPHI promował polskie firmy i wspierał ich działania zmierzające do większej obecności w Afryce Południowej.

WPHI informował firmy o planowanym przedsięwzięciu poprzez rozsyłanie indywidualnych e-maili, ale również zamieszczajac informację na PPE, FB i Twiterze. Firmy odpowiedziały na zaproszenie przesyłając materiały reklamowe, natomiast trzy firmy zdecydowały sie na udział w targach: Kopex, LUG Light Factory oraz Zupbadura, której przedstawiciele w ostatniej chwili musieli odwołać przylot. WPHI kontynuuje współpracę z firmą LUG, która planuje udział w targach Power & Electricity w 2017 r. oraz podejmuje kroki przygotowujące do rozpoczęcia działalności w RPA.

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

ActCAD 2022 Pro (licencja wieczysta ESD)

ActCAD 2022 Professional (licencja wieczysta ESD) ActCAD PRO to nowoczesne oprogramowanie 2D/3...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2021-10-27 Dodał: Mariusz Ostrowski Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla metalurgii, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa Zobacz ofertę

ActCAD 2022 BIm (licencja wieczysta ESD)

ActCAD 2022 BIM (licencja wieczysta ESD) ActCAD BIM to nowoczesne oprogramowanie 3D CAD z funk...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2021-10-27 Dodał: Mariusz Ostrowski Handel, IT/ICT, Sektor kreatywny, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska Zobacz ofertę

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert