Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Electra Mining 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-09-23 15:11:24
rpa, wydobycie, maszyny i urządzenia górnicze, budowlane, rozwiązania energetyczne, targi,

Targi Electra Mining 2016

W dniach 12-16 września 2016 r. odbyły się w Expo Center Nasrec w Johannesburgu targi sektora maszyn i urządzeń górniczych, budowlanych oraz rozwiązań energetycznych Electra Mining Africa 2016. W Targach wzięło udział ponad 800 międzynarodowych wystawców, prezentujących najnowsze rozwiązania w sektorze górniczym, przemysłowym, elektrycznym, transportu i branż pokrewnych. Zarejestrowano ok. 39000 odwiedzających. Na stoisku WPHI promowane były następujące polskie firmy: Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom SA; Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej PEG SA; Rafako SA; Geofizyka Kraków SA; Instytut Metali Nieżelaznych Gliwice; Glinik; Fasing SA; Conbelts Bytom SA; Eurotech Group; PONAR; FAMAGO; Energoprojekt Katowice; MWM Elektro Spółka; ELMA Energia; ZETKAMA; Canton Motor; Safecon Belts; Mine Master, ŁZG Łęczyca; Sygnały. Firmy przekazały do Wydziału materiały informacyjno-promocyjne w odpowiedzi na zaproszemnie WPHI do udziału w targach.

Ze stoiska WPHI skorzystała firma LUG Light Factory Sp.z o.o. z Zieloniej Góry (www.lug.com.pl), prezentując produkty firmy, m.in. lampy ledowe, stosowane do oświetlenia ulic, placów itp.Firmę reprezentował Zastępca Dyrektora ds. Marketingu, p. Michał Łupkowski. LUG to czołowy producent profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie. LUG posiada 27-letnie doświadczenia na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. LUG to globalna marka. Rozwiązania LUG oświetlają wnętrza obiektów i tworzą iluminacje świetlne w ponad 50 krajach na całym świecie.

Na stoisku WPHI promował się również Holding KOPEX S.A. działający na rynku południowoafrykańskim. Obecny był przedstawiciel firmy i jednocześnie Szef Rady Dyrektorów południowoafrykańskiej spółki podległej Hansen & Genwest, p. Witold Winiarski. Władzom Grupy Kopex zależy na wzmocnieniu pozycji na rynku południowoafrykańskim. Transformatory i inne urządzenia elektryczne prezentowane przez Kopex na Targach pochodzą z zakładów Hansen & Genwest w Benoni, 30 km na wschód od Johannesburga. Zatrudniająca 50 osób spółka prowadzi produkcję, przeróbki oraz serwis urządzeń elektrycznych dla przemysłu górniczego. W jej asortymencie są m.in. stacje rozdziału mocy, rozruszniki silników elektrycznych, stacje robocze i sterownicze oraz specjalistyczne urządzenia dostosowane do potrzeb klienta.

Odbywające sie co dwa lata targi Electra Mining to jedno z ważniejszych wydarzeń sektora maszyn i urządzeń górniczych, budowlanych oraz rozwiązań energetycznych Afryki Subsaharyjskiej. WPHI promował polskie firmy i wspierał ich działania zmierzające do większej obecności w Afryce Południowej.

WPHI informował firmy o planowanym przedsięwzięciu poprzez rozsyłanie indywidualnych e-maili, ale również zamieszczajac informację na PPE, FB i Twiterze. Firmy odpowiedziały na zaproszenie przesyłając materiały reklamowe, natomiast trzy firmy zdecydowały sie na udział w targach: Kopex, LUG Light Factory oraz Zupbadura, której przedstawiciele w ostatniej chwili musieli odwołać przylot. WPHI kontynuuje współpracę z firmą LUG, która planuje udział w targach Power & Electricity w 2017 r. oraz podejmuje kroki przygotowujące do rozpoczęcia działalności w RPA.

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Budowa antresoli

Zajmujemy się budową i konstrukcją Antresoli Realizujemy różne projekty i aranżacje .Antresole n...
Polska - Piaseczno 2021-03-06 Dodał: Paweł Oleba Budownictwo Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert