Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi gier komputerowych rAge Expo 2016 w RPA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-10-14 08:47:36
rpa, targi, gry komputerowe, technologie informatyczne, rozrywka multimedialna, sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne, vr, akcesoria komputerowe, konsole, producenci gier komputerowych

Targi gier komputerowych rAge Expo 2016 w RPA

W dniach 7-9 października odbywały się w Johannesburgu, w Northgate, największe w RPA targi gier komputerowych, technologii informatycznej i rozrywki multimedialnej rAge Expo 2016 (www.rageexpo.co.za/about-rage).

W ciągu trzech dni targi odwiedziło ponad 34,5 tysiąca entuzjastów gier, technologii informatycznej. Zwiedzający mieli możliwość wypróbowania najnowszego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych do gier (joysticki, klawiatury i myszy), konsoli. Mogli również doświadczyć VR, czyli wirtualnej rzeczywistości (polegającej na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń). Wirtualna rzeczywistość (VR) sprawdza się nie tylko w grach komputerowych, ale w jej stronę spoglądają też operatorzy kablowo-satelitarni i nadawcy telewizyjni. Sporo przestrzeni targowej przeznaczono na stanowiska komputerowe, gdzie uczestnicy targów mogli testować gry. Przygotowano również stoiska, na których można było zakupić gry, konsole, gadżety, akcesoria.

W dn. 8 października br. targi wizytowała p. Marlena Wysocka I Sekretarz, spotkała się z przedstawicielem organizatora targów oraz zapoznała się z ofertą firm wystawiajacych na targach swoje produkty.

Na warszawskiej giełdzie pojawiają się kolejni polscy producenci gier komputerowych (Play Way, Artifex Mundi). Sektor gier komputerowych i technologii informatycznej rozwija się błyskawicznie. Wydaje się, że warto promować go również w RPA, gdzie zainteresowanie nie jest mniejsze niż w innych regionach świata.

WPHI roześle informację o odbywających się każdego roku targach rAge Expo do producentów gier z zaproszeniem do udziału w targach.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert