Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Apparel & Clothing, Textile, Fabrics, w Kapsztadzie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-12-05 15:11:51
rpa, targi, odzież, obuwie, tekstylia, moda

Targi Apparel & Clothing, Textile, Fabrics, w Kapsztadzie

W dniach 7-9 listopada br., Kierownik WPHI wizytował targi odzieżowe w Kapsztadzie, które odbywały się Cape Town Convention Centre. Wizyta w Kapsztadzie związana była także ze spotkaniami w Izbie Przemysłowo-Handlowej oraz WESGRO – Cape Town and Western Cape Tourism Trade and Investment Promotion Agency. Spotkania odbyły się w poniedziałek 7 listopada br. Ich celem było umówienie spotkań związanych z misją Krajowej Rady Drobiarstwa – Izba Gospodarcza, która miała rozpocząć się 15 listopada br., a także prezentacji nt. centrum handlowe Haalal – muzułmańskich zasad dotyczących produkcji żywności, które ma być wybudowane opodal lotniska w Kapsztadzie, a w którym polski firmy mogłyby rozważać inwestycje, gdyby były gotowe zaznaczyć trwalej swoją obecność na rynku Prowincji Przylądkowej Zachodniej.

Wizytacja targów pozwoliła na dokonanie rozeznania dotyczącego wielkości oraz zasadności włączenia tego wydarzenia w imprezy targowe promowane przez WPHI w Johannesburgu oraz rekomendowane polskim firmom. Decyzja o wizytacji została podjęta również na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej tej imprezy. Jednakże, w rzeczywistości targi odzieżowe Apparel & Clothing, Textile, Fabrics okazały się imprezą o ograniczonym zasięgu zdecydowanie zdominowaną przez wystawców chińskich i indyjskich. Dobrze opracowane zostały materiały towarzyszące imprezie, które można było uzyskać podczas rejestracji, ponieważ zawierają szereg informacji dotyczących południowoafrykańskich firm tego sektora, które jednakże nie wystawiały się na tych targach, a jedynie umieściły swoje oferty w katalogu towarzyszącym imprezie.

Wizytacja targów odzieżowych w Kapsztadzie pozwoliła na bliższe rozeznanie charakteru tego wydarzenia.

Wizyta w Kapsztadzie przyczyniła się do sukcesu misji KRD – IG, która 17-19 listopada przebywała w Kapsztadzie i miała okazję spotkać się z przedstawicielami Izby oraz WESGRO.

Szersza konkluzja wynikająca z wizytacji i z udziału w targach w Kapsztadzie jest taka, iż największe i najważniejsze imprezy wystawiennicze odbywają się w NASREC Exhibition and Conference Centre w południowym Johannesburgu, w Canovention Centre w Sandton w Johannesburgu i w Gallgher Convention Centre w Midrand, Johannesburg. Kapsztad jest niewątpliwie centralnym miejsce spotkań konferencyjnych w RPA, ale nie wystawienniczych.

ATFedytuj opis zdjęcia

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Donica Betonowa

Jej szary kolor , charakterystyczna struktura i surowa stylistyka (omawiana jest donica betonowa)...
Polska - Nowa Sól 2019-10-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Donice z betonu

Oferowane w naszym sklepie przepiękne i niedrogie doniczki doniczki i donice z betonu to produkt...
Polska - Nowa Sól 2019-11-19 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert