Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Apparel & Clothing, Textile, Fabrics, w Kapsztadzie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-12-05 15:11:51
rpa, targi, odzież, obuwie, tekstylia, moda

Targi Apparel & Clothing, Textile, Fabrics, w Kapsztadzie

W dniach 7-9 listopada br., Kierownik WPHI wizytował targi odzieżowe w Kapsztadzie, które odbywały się Cape Town Convention Centre. Wizyta w Kapsztadzie związana była także ze spotkaniami w Izbie Przemysłowo-Handlowej oraz WESGRO – Cape Town and Western Cape Tourism Trade and Investment Promotion Agency. Spotkania odbyły się w poniedziałek 7 listopada br. Ich celem było umówienie spotkań związanych z misją Krajowej Rady Drobiarstwa – Izba Gospodarcza, która miała rozpocząć się 15 listopada br., a także prezentacji nt. centrum handlowe Haalal – muzułmańskich zasad dotyczących produkcji żywności, które ma być wybudowane opodal lotniska w Kapsztadzie, a w którym polski firmy mogłyby rozważać inwestycje, gdyby były gotowe zaznaczyć trwalej swoją obecność na rynku Prowincji Przylądkowej Zachodniej.

Wizytacja targów pozwoliła na dokonanie rozeznania dotyczącego wielkości oraz zasadności włączenia tego wydarzenia w imprezy targowe promowane przez WPHI w Johannesburgu oraz rekomendowane polskim firmom. Decyzja o wizytacji została podjęta również na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej tej imprezy. Jednakże, w rzeczywistości targi odzieżowe Apparel & Clothing, Textile, Fabrics okazały się imprezą o ograniczonym zasięgu zdecydowanie zdominowaną przez wystawców chińskich i indyjskich. Dobrze opracowane zostały materiały towarzyszące imprezie, które można było uzyskać podczas rejestracji, ponieważ zawierają szereg informacji dotyczących południowoafrykańskich firm tego sektora, które jednakże nie wystawiały się na tych targach, a jedynie umieściły swoje oferty w katalogu towarzyszącym imprezie.

Wizytacja targów odzieżowych w Kapsztadzie pozwoliła na bliższe rozeznanie charakteru tego wydarzenia.

Wizyta w Kapsztadzie przyczyniła się do sukcesu misji KRD – IG, która 17-19 listopada przebywała w Kapsztadzie i miała okazję spotkać się z przedstawicielami Izby oraz WESGRO.

Szersza konkluzja wynikająca z wizytacji i z udziału w targach w Kapsztadzie jest taka, iż największe i najważniejsze imprezy wystawiennicze odbywają się w NASREC Exhibition and Conference Centre w południowym Johannesburgu, w Canovention Centre w Sandton w Johannesburgu i w Gallgher Convention Centre w Midrand, Johannesburg. Kapsztad jest niewątpliwie centralnym miejsce spotkań konferencyjnych w RPA, ale nie wystawienniczych.

ATFedytuj opis zdjęcia

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków - fontanna

Mała fontanna, która może pełnić też rolę poidełka , ma tę zaletę że słychać jeszcze przy tym szu...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Pagoda - orientalna ozdoba do ogrodu

W aktualnej ofercie oferowana przez nas betonowa i popularna Pagoda ogrodowa jest dostępna w wie...
Polska - Nowa Sól 2020-06-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert