Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPower & Electricity World Africa 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2017-03-31 15:23:03
rpa, targi, energia, oświetlenie, sprzęt energetyczny, elektronika, elekronika użytkowa, solary

Power & Electricity World Africa 2017

Udział w targach Power & Electricity World Africa 2017

w dniach 28-29 marca 2017 r.

 

W dniach 28-29 marca 2017 r. w Sandton Convention Centre, w Johannesburgu odbyły się targi sektora energetycznego Power & Electricity World Africa 2017 r. W targach wzięło udział ponad 300 wystawców i odwiedziło je ok. 7000 zwiedzających.

WPHI dysponował stoiskiem 15m2, co było możliwe dzięki udziałowi firmy LUG Light Factory z Zielonej Góry (www.lug.com.pl), która w 50% sfinansowała koszt powierzchni stoiska. Stoisko było przez to lepiej widoczne, atrakcyjne dla zwiedzających i przyciągające uwagę. Firma LUG Light Factory jest producentem profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie. Rozwiązania LUG oświetlają wnętrza obiektów i tworzą iluminacje świetlne w ponad 50 krajach na całym świecie. Podczas targów firmę reprezentowali: p. Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu, p. Maciej Cyrul, Key Account Manager i p. Michał Łupkowski, Zastępca Dyrektora ds. Marketingu. Firma LUG brała już udział w targach Electra Mining 2016, również na wspólnym stoisku z WPHI. Przyjazd przedstawicieli na targi był przygotowany, w tym sensie, że wykorzystano nawiązane podczas poprzednich targów kobntakty, zaaranżowano spotkania, przygotowano analizę i plan wejścia na rynek.

Podczas targów swoje produkty na samodzielnym stoisku prezentowała firma Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.(TME Electronic Components, www.tme.eu) z Łodzi, globalny dystrybutor komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma obsługuje kilkadziesiąt tysięcy firm w 133 krajach. Firmę reprezentowali pp. Jerzy Szerman, Arkadiusz Węglewski, Amos Katende Juma i Karina Chrobasik. Firma TME miała duże stoisko, które cieszyło się powodzeniem wśród zwiedzających. Podczas spotkania przedstawiciele firmy opisywali sposób w jaki przygotowują się do wejścia na rynki afrykańskie, wymieniając m.in. szczególowe analizy rynku i potrzeb; inwestowanie w obecność na imprezach targowych, zatrudnianie osób znających specyfikę danego kraju posługujących się językiem lokalnym.

WPHI, dyspononując materiałami reklamowymi, promował następujące firmy: Rafako, Elma Energia, EPK Katowice, Miflex, Zapel, Skorut Solar, Horus Energia, MWM Elektro Sp. z o.o., Solar Networks Sp. z o.o., oraz SSE Tarnów. W ocenie WPHI targi należały do wyjątkowo efektywnych, co w dużej mierze wynikło z nastawienia firm, które brały udział w imprezie. Obydwie firmy podkreślały ważność osobistej obecności, zaangażowania w przygotowanie wejścia na rynek, potwierdzając tym samym opinię WPHI. Dystrybuowanie ulkotek jest dobrym wstępem do wybadania zainteresowania produktem, ale wejście na rynek wymaga od firmy zdecydowanie większej aktywności i dynamiki działania i przede wszystkim obecności. Przy czym WPHI służy zawsze pomocą, by w miarę możliwości wspomagać poczynania firm.

WPHI pozostaje w kontakcie z firmami biorącymi udział w targach. Firma LUG podjęła juz konkretne kroki i zapowiedziała wkrótce następną wizytę celem ich finalizowania. WPHI zapewnia o swoim wsparciu dla wszystkich firm, które są zainteresowane współpracą.

 

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna PCV

Czym są okna pasywne? Główną zaletą budownictwa pasywnego jest widoczna energooszczędno...
Polska - TORUŃ 2022-01-17 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV i Aluminiowe

Czym są okna pasywne? Kluczową zaletą budownictwa pasywnego jest skuteczna energooszczędność, ...
Polska - TORUŃ 2022-01-17 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna Toruń

Okna pasywne Najważniejszą korzyścią budownictwa pasywnego jest widoczna energooszczędność, ja...
Polska - TORUŃ 2022-01-17 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert