Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi SECUREX & A-OSH EXPO 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2017-05-30 14:40:09
rpa, targi, sektor bezpieczeństwa, bezpieczeństwo, bhp, odzież ochronna, alarmy, systemy zabezpieczeń, ochrona przeciwpożarowa

Targi SECUREX & A-OSH EXPO 2017

W dniach 30 maja-1 czerwca 2017r. w Gallagher Convention Center w Johannesburgu odbywają się targi SECUREX & A-OSH EXPO (www.securex.co.za). Kierownik WPHI, p. Andrzej Krężel i I Sekretarz, p. Marlena Wysocka wizytowali targi w dniu ich rozpoczęcia, tj. 30 maja 2017 r.

Na targach wystawia się 160 wystawców z 13 krajów. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi ok. 6000 zwiedzających. Targi dotyczą sektora bezpieczeństwa oraz BHP: systemy zabezpieczeń i kontroli, alarmy, czujniki, systemy przeciwpożarowe, odzież ochronna, akcesoria i urządzenia bezpieczeństwa, sejfy, drzwi i okna antywłamaniowe i kuloodporne.

Sektor bezpieczeństwa jest w RPA jest najbardziej rozwinięty w Afryce, z dostępem do najnowszych technologii. Roczne obroty sięgają 46 miliardów randów, a zatrudnienie w tym sektorze znajduje pond 490 tysięcy, co oznacza, że jest to ponad dwa razy więcej miejsc pracy niż w południowoafrykańskiej policji i armii razem wziętych. Wysokie zagrożenie przestępstwami i społeczna niepewność spowodowana bardzo wysokim bezrobociem, nierównościami dochodowymi, napięciami rasowymi i napływem uchodźców, powodują, że zapotrzebowanie na produkty sektora bezpieczeństwa jest bardzo duże i wzrasta.

Na targach wystawia się polska firma OXYLINE Sp. o.o. z Pabianic (www.oxyline.eu), producent środków ochrony osobistej (półmaski przeciwpyłowe, antysmogowe, przeciwgazowe, sprzęt izolujący, kombinezony ochronne itp.) Firma ma w planach udział w targach w przyszłym roku i zaproszenie do współudziału inne polskie firmy z branży. Wizytacja targów przez przedstawicieli Wydziału pozwoliła na zorientowanie się, jaka jest skala tego wydarzenia. Niewątpliwie jest to największa i najważniejsza impreza targowa w sektorach zabezpieczeń i ochrony oraz BHP. Wysoka frekwencja oraz bardzo dobrze przygotowane stoiska są najlepszą rekomendacją dla polskich firm, aby uczestniczyć w kolejnych targach SECUREX & A-OSH EXPO oraz ewentualne zaplanować swój udziału w roku 2018. Spotkanie z przedstawicielami firmy OXYLINE na ich stoisku targowym dało okazję do rozmowy dotyczącej planów firmy związanych z wejściem na rynek Południowej Afryki. Stwarza również sposobność współpracy podczas przyszłorocznych targów SECUREX.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Conductor rails UNILIFT-UCR

Conductor rails UNILIFT-UCR complies with applicable standards and regulations, is safe and relia...
Polska - Bydgoszcz 2021-04-29 Dodał: Anna Jaracz Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Pozycjonowanie Olsztyn - Agencja Reklamowa Seo-Local.pl

Firma Seo local jest agencją reklamową z Olsztyna. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu str...
Polska - Olsztyn 2021-04-26 Dodał: Sebastian Wieczorek IT/ICT, Komputery Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert