Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Africa Health 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2017-06-10 14:14:48
rpa, targi medyczne, sprzęt medyczny, urządzenia medyczne, polski pawilon, medycyna, szpitale, wyposażenie szpitali

Targi Africa Health 2017

Udział WPHI wraz z polskimi firmami w targach Africa Health
w dniach 7 – 9 czerwca 2017 roku w Gallagher Convention Centre Midrand, Johannesburg

W dniach 7 – 9 czerwca 2017 w Gallagher Convention Centre w Johannesburg odbywały się targi sektora medycznego Africa Health 2017. Podczas tegorocznych targów targów pawilony narodowe miało 18 krajów, zaprezentowało się ponad 550 wystawców z 62 krajów, wsród nich producenci sprzętu medycznego i najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu medycyny. Odbyło się 13 konferencji tematycznych. Targi odwiedziło ponad 10 000 odwiedzających. Po raz pierwszy w historii tego wydarzenia WPHI wraz z firmą World Expo International Sp. z o.o. /WEI/ z Bydgoszczy, zorganizował Polski Pawilon. Wraz z p. Filipem Kantowiczem, który reprezentował WEI na polskim stoisku obecnych było siedem polskich firm, tj. BioMaxima S.A. z Lublina www.biomaxima.com , producent urządzeń i odczynników do badań laboratoryjnych, zaopatrująca około 1800 laboratoriów w Polsce, Infoscan S.A. www.infoscan.eu z Warszawy, firma produkująca urządzenia monitorujące zaburzenia snu, firma Zarys International Group Sp. z o.o. Sp. k. www.zarys.com , z Zabrza, wiodący dostawca materiałów jednorazowego użytku, dla szpitali i przychodni. Natomiast na stoisku WPHI wystawiały się firmy OPTA-TECH Sp. z o.o. z Warszawy, producent mikroskopów dla potrzeb laboratoriów medycznych, Inmed Karczewscy Sp. z o.o. sp. komandytowa z Wrocławia, producent paneli monitorujących oraz systemów rurociągowych dla gazów medycznych (instalacji gazów medycznych), systemów sygnalizacyjno-przyzywowych, a także firma RehaBed z Czeladzi, producent łóżek szpitalnych i rehabilitacyjnych.

Natomiast w niemieckim pawilonie narodowym, który sąsiadował z polskim wystawiała się firma JMP Polska z Czarnylasu www.jmpmedical.pl , producent mobilnych pracowni rezonansu magnetycznego, wraz z firmą Inmed medizintechnik, z którą JMP współpracuje.

Ponadto w pawilonie brytyjskim wystawiała się polska firma EmTherm z Krakowa www.emmed.pl, produkująca cieplarki do płynów infuzyjnych.

W rezultacie na targach obecnych było dziewięć firm z Polski. Polski pawilon był dobrze widoczny i przyciągał uwagę wizytujących targi. Każda z firm odbyła spotkania B2B, których było pomiędzy 50 a 100 w każdym przypadku. Wszycy przedstawiciele wystawiających się firm zadeklarowali swój ponowny udział w targach w 2018 roku.

W ocenie WPHI targi należały do wyjątkowo efektywnych, co w dużej mierze wynikło z nastawienia firm, które brały udział w imprezie. Fakt, iż firmy przywiozły swoje produkty i mogły jest zademonstrować bezpośrednio zainteresowanym kontrahentom ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsięwzięcia.

Wszystkie firmy podkreślały, że kontakty, które nawiązały podczas targów dają duże możliwości podjęcia współpracy z przedsiębiorcami w RPA i rozpoczęcia współpracy biznesowej.

 

 

 

Pliki do pobrania

AfricaHealth2017ConferenceBrochure
pdf | 1.19 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

DPM SOLID LTD Spółka komandytowa - Poland

DPMSolid Limited Sp. k. is a Polish company with almost 20 years of experience in the production ...
Polska - Kowanówko 2021-01-19 Dodał: Paweł Kosmowski Handel, Pozostały sprzęt elektryczny, Oświetlenie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert