Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPower-Gen Africa 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2017-07-19 10:13:13
rpa, konferencja, targi, energia, elektrownie, energia odnawialna

Power-Gen Africa 2017

W dniach 18- 20 lipca 2017 r. odbywa się w Sandton Convention Center w Johannesburgu konferencja oraz targi sektora energetycznego Power-Gen Africa i Distributech Africa (www.powergenafrica.com/index.html) Konferencja przyciąga wiodących dostawców energii, producentów sprzętu oraz infrastruktury energetycznej w Afryce Subsaharyjskiej. Uczestniczą w niej także przedstawiciele rządów państw afrykańskich, eksperci oraz przedstawiciele instytucji i organizacji zaangażowanych w planowanie, finansowanie i ochronę prawną projektów związanych z produkcją energii elektrycznej. W tym roku przewidziano udział ponad 80 wystawców, 100 mówców oraz ok. 3000 uczestników. W targach uczestniczą, po raz kolejny, dwie firmy z Polski:

- Energoprojekt- Katowice S.A. (EPK)- firma projektowo-inżynieryjna. Firma oferuje kompleksową, wielobranżową obsługę procesu inwestycyjnego – od koncepcji, studiów wykonalności, poprzez projektowanie, kompletacje dostaw, po realizację i rozruch. Także służy pomocą w stworzeniu i realizacji inżynierii finansowej projektu. W skład delegacji EPK weszli m.in. pp. Krzysztof Musiał, główny inżynier projektant, oraz Ziemowit Iwański, menedżer odpowiedzialny za rozwój działalności EPK na rynkach zagranicznych.

- Rafako S.A.- firma należąca do Grupy PBG, będąca generalnym wykonawcą bloków energetycznych i największym w Europie producentem kotłów. Firma oferuje projektowanie i produkcję szerokiej gamy kotłów, w tym kotłów na parametry nadkrytyczne i kotłów fluidalnych a także urządzeń ochrony środowiska, w tym instalacji odsiarczania i odazotowania spalin oraz elektrofiltrów. Firma reprezentowana była przez p. Krzysztofa Janeczka, CEO oraz p. Piotra Karasia, Dyrektora ds. Marketingu.

W pierwszym dniu targów, tj. 18 lipca polskie stoisko wizytowali Kierownik WPHI, Andrzej Krężel oraz I Sekraetarz WPHI, Marlena Wysocka.

Power- Gen Africa to targi specjalistyczne, stanowiące nie tylko platformę kreowania wymiany handlowej, ale przede wszystkim miejsce spotkania wiodących praktyków i specjalistów z branży energetycznej. Widoczna obecność polskich firm wśród światowych liderów myśli naukowo-technicznej nie pozostaje niezauważona.

WPHI wspiera działania zarówno EPK jak i Rafako w ich wysiłkach wejścia na rynek Afryki Subsaharyjskiej.

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja podzespołów i elementów miedzianych

Przedsiębiorstwo ELECTRIS świadczy usługi w zakresie produkcji elementów i części z miedzi dla m....
Polska - Maków Podhalański 2020-11-23 Dodał: Magdalena Sikora Transport i logistyka, Energia i surowce odnawialne, Produkcja i przetwórstwo metali, Górnictwo i przemysł wydobywczy Zobacz ofertę

Pellet - EnPlus A1 (6/8mm)

Wood pellets - wholesale
Polska - WROCŁAW 2020-11-23 Dodał: Albert Kerno Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert