Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPower-Gen Africa 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2017-07-19 10:13:13
rpa, konferencja, targi, energia, elektrownie, energia odnawialna

Power-Gen Africa 2017

W dniach 18- 20 lipca 2017 r. odbywa się w Sandton Convention Center w Johannesburgu konferencja oraz targi sektora energetycznego Power-Gen Africa i Distributech Africa (www.powergenafrica.com/index.html) Konferencja przyciąga wiodących dostawców energii, producentów sprzętu oraz infrastruktury energetycznej w Afryce Subsaharyjskiej. Uczestniczą w niej także przedstawiciele rządów państw afrykańskich, eksperci oraz przedstawiciele instytucji i organizacji zaangażowanych w planowanie, finansowanie i ochronę prawną projektów związanych z produkcją energii elektrycznej. W tym roku przewidziano udział ponad 80 wystawców, 100 mówców oraz ok. 3000 uczestników. W targach uczestniczą, po raz kolejny, dwie firmy z Polski:

- Energoprojekt- Katowice S.A. (EPK)- firma projektowo-inżynieryjna. Firma oferuje kompleksową, wielobranżową obsługę procesu inwestycyjnego – od koncepcji, studiów wykonalności, poprzez projektowanie, kompletacje dostaw, po realizację i rozruch. Także służy pomocą w stworzeniu i realizacji inżynierii finansowej projektu. W skład delegacji EPK weszli m.in. pp. Krzysztof Musiał, główny inżynier projektant, oraz Ziemowit Iwański, menedżer odpowiedzialny za rozwój działalności EPK na rynkach zagranicznych.

- Rafako S.A.- firma należąca do Grupy PBG, będąca generalnym wykonawcą bloków energetycznych i największym w Europie producentem kotłów. Firma oferuje projektowanie i produkcję szerokiej gamy kotłów, w tym kotłów na parametry nadkrytyczne i kotłów fluidalnych a także urządzeń ochrony środowiska, w tym instalacji odsiarczania i odazotowania spalin oraz elektrofiltrów. Firma reprezentowana była przez p. Krzysztofa Janeczka, CEO oraz p. Piotra Karasia, Dyrektora ds. Marketingu.

W pierwszym dniu targów, tj. 18 lipca polskie stoisko wizytowali Kierownik WPHI, Andrzej Krężel oraz I Sekraetarz WPHI, Marlena Wysocka.

Power- Gen Africa to targi specjalistyczne, stanowiące nie tylko platformę kreowania wymiany handlowej, ale przede wszystkim miejsce spotkania wiodących praktyków i specjalistów z branży energetycznej. Widoczna obecność polskich firm wśród światowych liderów myśli naukowo-technicznej nie pozostaje niezauważona.

WPHI wspiera działania zarówno EPK jak i Rafako w ich wysiłkach wejścia na rynek Afryki Subsaharyjskiej.

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

DJ Toruń

DJ na wesele – idealny przewodnik zabawy Każdy, kto planuje wesele, marzy o tym, by zos...
Polska - Toruń 2021-12-02 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna

Na początek Wybór okien do domu jest niezwykle ważny nie tylko z uwagi na estetykę i wy...
Polska - Toruń 2021-12-02 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

NALEWARKI

    Rodzaje aplikatorów etykiet dostępnych na rynku Etykieciarki Na p...
Polska - Toruń 2021-12-02 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert