Ta oferta nie stanowi informacji handlowej
Dane kontaktowe
JORGE Sp. z o.o.
66-016 Czerwieńsk (miasto),
ul. Zielonogórska 47 ,
Polska
Osoba kontaktowa
Dariusz Machniak
jorge@jorge.com.pl
Tel:


www.jorge.com.pl

Używane zgodnie z przeznaczeniem amatorskie fajerwerki potrafią dostarczyć wielu emocji i niezapomnianych przeżyć. Jeśli chcecie Państwo zaopatrzyć się w najwyższej jakości petardy, hurtownia Jorge to miejsce właśnie dla Was. Znajdziecie u nas między innymi modele z lontem czy draską, takie jak Windowmaker, Piccolo Corsair bądź Hermes, które eksplodując ucieszą Wasze oczy długim, świetlnym spektaklem. Nasza pirotechnika to produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, więc świetna zabawa w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na zasoby Waszego portfela.

CPV


  • Gotowe materiały wybuchowe
  • Petardy sygnalizacyjne, rakiety do sygnalizacji podczas deszczu lub mgły i wyroby pirotechniczne
Termin składania ofert
20.05.2020
Ważna od
22.11.2019
Branże

Inne oferty i przetargi

Technologie Przetwórstwa


Technologie Przetwórstawa swoją ofertą obejmują: Drukowanie, Formowanie Próżniowe, Wytłaczanie i Kalandrowanie. Zastosowanie tych technologii usprawnia znacznie pracę w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zapraszamy do szerszej poznania oferty z zakresu technologii przetwórstwa na tworzywa.pl

branże: Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych
data: 02.01.2020 - 30.06.2020  

Oferta świec zapachowych


Bispol to firma z bogatym doświadczeniem dotyczącym produkcji świec, podgrzewaczy oraz wkładów, które importowane są do krajów w całej Europie. Początki działalności sięgają 1993 roku, więc firma może poszczycić się aż 25-letnim doświadczeniem, dzięki któremu może się nieustannie rozwijać.

branże: Przemysł chemiczny i kosmetyczny
data: 12.11.2019 - 03.06.2020  

Zobacz więcej ofert