Ta oferta nie stanowi informacji handlowej
Dane kontaktowe
JORGE Sp. z o.o.
66-016 Czerwieńsk (miasto),
ul. Zielonogórska 47 ,
Polska
Osoba kontaktowa
Dariusz Machniak
jorge@jorge.com.pl
Tel:


www.jorge.com.pl

W Jorge Fireworks przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa naszych produktów pirotechnicznych, a co za tym idzie – także do bezpieczeństwa naszych klientów. Dlatego też oferujemy bardzo szeroki asortyment, a w nim różnego rodzaje fajerwerki profesjonalne, amatorskie oraz pirotechnikę sceniczną. Jednym z naszych topowych produktów są bomby pirotechniczne chińskie. Bomby profesjonalne z oferty Jorge Fireworks są jednymi z najczęściej wykorzystywanych wyrobów pirotechnicznych. A to wszystko ze względu na setki różnorodnych kształtów i kolorów w praktycznie niezliczonej ilości konfiguracji.

CPV


  • Gotowe materiały wybuchowe
  • Różne materiały wybuchowe

Załączniki
Termin składania ofert
20.05.2020
Ważna od
22.11.2019
Branże

Inne oferty i przetargi

Technologie Przetwórstwa


Technologie Przetwórstawa swoją ofertą obejmują: Drukowanie, Formowanie Próżniowe, Wytłaczanie i Kalandrowanie. Zastosowanie tych technologii usprawnia znacznie pracę w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Zapraszamy do szerszej poznania oferty z zakresu technologii przetwórstwa na tworzywa.pl

branże: Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych
data: 02.01.2020 - 30.06.2020  

Oferta świec zapachowych


Bispol to firma z bogatym doświadczeniem dotyczącym produkcji świec, podgrzewaczy oraz wkładów, które importowane są do krajów w całej Europie. Początki działalności sięgają 1993 roku, więc firma może poszczycić się aż 25-letnim doświadczeniem, dzięki któremu może się nieustannie rozwijać.

branże: Przemysł chemiczny i kosmetyczny
data: 12.11.2019 - 03.06.2020  

Zobacz więcej ofert