Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHaft komputerowy profesjonalne usługien
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Bogusław Maniak
bogdan@bodman.com.pl
Tel: +48512477538
https://www.bodman.com.pl

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Wykonujemy profesjonalne zdobienia odzieży metoda haftu komputerowego. Nasza firma specjalizuje się z znakowaniu na odzieży firmowej i bhp.
Znakowanie odzieży haftem komputerowym to niewątpliwie jedna z najtrwalszych technik. Klienci cenią sobie tę metodę z uwagi na fakt że odzież oznakowana haftem staje się z miejsca bardziej ekskluzywna i prestiżowa

Aplikacje i logotypy wykonane przy użyciu haftu sprawdzają się świetnie na odzieży która przeznaczona jest do intensywnego użytkowania np. odzieży roboczej, ponieważ jest to bardzo trwała i wytrzymała technika. Można go bez obaw prasować oraz prać w wysokich temperaturach co właśnie przy odzieży roboczej ma kluczowe znaczenie.

W naszej hafciarni wykorzystujemy profesjonalne wielogłowicowe hafciarki komputerowe, dzięki którym jesteśmy w stanie precyzyjnie odtworzyć wzór na haftowanym asortymencie.

Technika haftu jest bardzo stara techniką zdobienia tkanin. Wywodzi się z połowy XVIII. Była uznawana za bardzo drogą gdyż wymagała bardzo dużego nakładu pracy. Obecnie całym procesem haftu steruje komputer i to on dba o precyzję i wysoka powtarzalność wykonywanych znakowań. Nasze maszyny hafciarskie potrafią bardzo precyzyjnie haftować z prędkością do 1200 ściegów na minutę, przez co możemy niskim nakładem pracy wykonać nieporównywalnie więcej znakowań niż to było kiedyś, znacząco obniżając cenę za usługę haftu komputerowego.
wykonujemy przy użyciu maszyn wielogłowicowych, które znacząco skracają czas produkcji potrzebny do wykonania zlecenia


CPV


  • Wyroby włókiennicze
Typ oferty
Kooperacja
Kraj
Polska
Termin składania ofert
22.03.2021
Ważna od
15.03.2021
Branże
Tekstylia,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE