Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza do Polski organizowana przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) oraz Polskie Zrzeszenie Bydła Mięsnego (PZBM), w ramach prowadzonej kampanii „Smak jakości i tradycji prosto z Europy”.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-08-25 14:05:31
mięso, drób, wizyta studyjna, misja do polski,

Misja gospodarcza do Polski organizowana przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) oraz Polskie Zrzeszenie Bydła Mięsnego (PZBM), w ramach prowadzonej kampanii „Smak jakości i tradycji prosto z Europy”.

WPHI w Johannesburgu wspiera firmę Partner of Promotion Sp. z o.o. w organizacji misji gospodarczej Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) oraz Polskiego Zrzeszenia Bydła Mięsnego (PZBM), w ramach prowadzonej kampanii „Smak jakości i tradycji prosto z Europy”. W dniach 19-23 września 2016 r. zorganizowana zostanie wizyta studyjna w Polsce dotycząca produkcji świeżej, schłodzonej lub mrożonej wołowiny, wieprzowiny i przetworów spożywczych wytworzonych na ich bazie.

Misja ta skierowana jest do importerów, odbiorców hurtowych i dystrybutorów mięsa i przetworów mięsnych, organizacji branżowych, a także dziennikarzy i liderów opinii z Singapuru, Tajwanu, Kazachstanu, Nowej Zelandii i Republiki Południowej Afryki.

Goście będą mieli okazję do zapoznania się ze standardami produkcyjnymi i ofertą europejskiej branży mięsnej. Delegacja będzie liczyła 25 osób z pięciu krajów objętych kampanią „Smak jakości i tradycji prosto z Europy” tj. z Singapuru, Tajwanu, Kazachstanu, Nowej Zelandii i Republiki Południowej Afryki.

Zaproszeni goście wezmą udział w seminarium połączonym z sesją spotkań B2B w Warszawie oraz odwiedzą dwa zakłady działające w obszarze produkcji i przetwórstwa mięsa. W trakcie wydarzeń zaplanowanych podczas misji delegacja spotka się z przedstawicielami branży mięsnej, instytucjami państwowymi oraz przedstawicielami organizacji branżowych, co umożliwi uzyskanie informacji na temat europejskiej jakości i standardów produkcyjnych oraz nawiązanie lub wzmocnienie kontaktów handlowych.

WPHI podjął działania promujące misję do Polski: została rozesłana informacja do zarzadów sieci handlowych i firm, zorganizowano spotkania z firmami sektora mięsnego, zarekomendowano Stowarzyszenia i Izby Handlowe oraz przedstawicieli mediów.