Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza do Polski organizowana przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) oraz Polskie Zrzeszenie Bydła Mięsnego (PZBM), w ramach prowadzonej kampanii „Smak jakości i tradycji prosto z Europy”.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2016-08-25 14:05:31
mięso, drób, wizyta studyjna, misja do polski,

Misja gospodarcza do Polski organizowana przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) oraz Polskie Zrzeszenie Bydła Mięsnego (PZBM), w ramach prowadzonej kampanii „Smak jakości i tradycji prosto z Europy”.

WPHI w Johannesburgu wspiera firmę Partner of Promotion Sp. z o.o. w organizacji misji gospodarczej Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) oraz Polskiego Zrzeszenia Bydła Mięsnego (PZBM), w ramach prowadzonej kampanii „Smak jakości i tradycji prosto z Europy”. W dniach 19-23 września 2016 r. zorganizowana zostanie wizyta studyjna w Polsce dotycząca produkcji świeżej, schłodzonej lub mrożonej wołowiny, wieprzowiny i przetworów spożywczych wytworzonych na ich bazie.

Misja ta skierowana jest do importerów, odbiorców hurtowych i dystrybutorów mięsa i przetworów mięsnych, organizacji branżowych, a także dziennikarzy i liderów opinii z Singapuru, Tajwanu, Kazachstanu, Nowej Zelandii i Republiki Południowej Afryki.

Goście będą mieli okazję do zapoznania się ze standardami produkcyjnymi i ofertą europejskiej branży mięsnej. Delegacja będzie liczyła 25 osób z pięciu krajów objętych kampanią „Smak jakości i tradycji prosto z Europy” tj. z Singapuru, Tajwanu, Kazachstanu, Nowej Zelandii i Republiki Południowej Afryki.

Zaproszeni goście wezmą udział w seminarium połączonym z sesją spotkań B2B w Warszawie oraz odwiedzą dwa zakłady działające w obszarze produkcji i przetwórstwa mięsa. W trakcie wydarzeń zaplanowanych podczas misji delegacja spotka się z przedstawicielami branży mięsnej, instytucjami państwowymi oraz przedstawicielami organizacji branżowych, co umożliwi uzyskanie informacji na temat europejskiej jakości i standardów produkcyjnych oraz nawiązanie lub wzmocnienie kontaktów handlowych.

WPHI podjął działania promujące misję do Polski: została rozesłana informacja do zarzadów sieci handlowych i firm, zorganizowano spotkania z firmami sektora mięsnego, zarekomendowano Stowarzyszenia i Izby Handlowe oraz przedstawicieli mediów.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

DPM SOLID LTD Spółka komandytowa - Poland

DPMSolid Limited Sp. k. is a Polish company with almost 20 years of experience in the production ...
Polska - Kowanówko 2021-01-19 Dodał: Paweł Kosmowski Handel, Pozostały sprzęt elektryczny, Oświetlenie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

Słomki Papierowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem naczyń ekologicznych dla branży HORECA. Na aukcji oferujemy przy...
Polska - Konin 2021-01-19 Dodał: Małgorzata Musiał Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert