Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Food & Hospitality Africa 2017 HOSTEX

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marlena Wysocka | 2017-05-09 15:08:00
rpa, targi, gastronomia, hotelarstwo, żywność, napoje, umeblowanie, wyposażenie hoteli, restauracje, urządzenia chłodnicze, produkty żywnościowe, kawa, herbata, alkohole, przyprawy, agd,

Targi Food & Hospitality Africa 2017 HOSTEX

W dniach 7-9 maja 2017r. w Gallagher Convention Center w Johannesburgu odbywają się targi HOSTEX, Food & Hospitality Africa. Kierownik WPHI, p. Andrzej Krężel i I Sekretarz, p. Marlena Wysocka wizytowali targi w dniu ich rozpoczęcia, tzn. 7 maja 2017 r.

Targi przyciągają każdego roku ok. 300 wystawców z 27 krajów i ponad 7000 zwiedzających. To jedne z największych targów sektora gastronomii, hotelarstwa, żywności, napojów, ale również umeblowania i wyposażenia hoteli i restauracji. Targi i odbywające się jednocześnie seminaria to doskonała okazja do zapoznania się z trendami, innowacjami technologicznymi oraz propozycjami strategii rozwoju biznesu. Podczas seminarium towarzyszącemu wystawie, p. Victor Kharage, Dyrektor Generalny Ministerstwa Turystyki przedstawił krótko
i średniookresowe perspektywy gospodarki RPA m.in. w kontekście obniżenia rating kraju przez agencje ratingowe S&P i Moody’s, oraz ich wpływ na przemysł rolno-spożywczy, handel detaliczny oraz sektor HORECA. Targom towarzyszyły liczne pokazy kulinarne, degustacje i konkursy stanowiące dodatkową atrakcję.

W targach wzięła udział firma IGLOO (www.igloo.pl) ze Starego Wiśnicza, producent przemysłowych rozwiązań i urządzeń chłodniczych. Na stoisku targowym firma wystawiała produkty razem ze swoim przedstawicielem autoryzowanym w RPA, tj. firmą CaterMarket (www.catermarket.co.za) z Johannesburga.

Oceniając ilość i rodzaj firm, a także kierunki – kraje, które były reprezentowane na Hostex można stwierdzić, iż targi Food & Hospitality są wydarzeniem, które polskie firmy winny brać pod uwagę przy budowaniu strategii wejścia na tutejszy rynek. i WPHI będzie rekomendował polskim firmom udział w Hostex, Food and Hospitality w kolejnych latach.

Wizytacja targów przez przedstawicieli Wydziału pozwoliła na przeprowadzenie szeregu spotkań B2B i nawiązania interesujących kontaktów biznesowych.

Kontakt z firmą Igloo pozwolił na zidentyfikowanie kolejnej polskiej firmy aktywnie działającej na rynku Południowej Afryki, a także otwiera możliwości współpracy podczas innych wydarzeń, jak mające się odbyć w czerwcu br. targi Africa’s Big Seven oraz planowane misje gospodarcze

Pliki do pobrania

20170507111404
neu | 134.41 MB
Pobierz
20170507123919
neu | 188.49 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Warszawski Podolog

W klinice podologicznej w Warszawie specjaliści zajmują się zdrowiem stóp, w szczególności skóry...
Polska - SZCZECIN 2022-01-18 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Podolog

Podolog Warszawa kojarzy się wielu ludziom z kimś, kto ratuje stopy. Podolog Warszawa Jest to do...
Polska - SZCZECIN 2022-01-18 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Podolog w Warszawie

Specjalnością kliniki podolgicznej w Warszawie jest leczenie wielu różnych dolegliwości stóp. Pod...
Polska - SZCZECIN 2022-01-18 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert